Profesori Srednje stručne škole „Zaharija Stefanović Orfelin“, zajedno sa kolegama iz Gimnazije „Stefan Nemanja“, obeležili su kraj školske godine jednodnevnim izletom na Srebrno jezero.
Tom prilikom obišli su manastir Nimnik i Ramsku tvrđavu, upoznajući se sa bogatim kulturnim i istorijskim nasleđem ovog kraja. Nakon obilaska usledio je smeštaj i zajedničko druženje, koje je krunisano svečanom večerom u restoranu vile Dinčić.
Prijatna atmosfera, lepo vreme i zajednički trenuci bili su prilika da se sumiraju utisci uspešne školske godine i da se još jednom potvrdi značaj dobrih međuljudskih odnosa i saradnje između dve škole.
Uz želje za prijatan letnji odmor, kolektiv Srednje stručne škole „Zaharija Stefanović Orfelin“ sa optimizmom i novom energijom iščekuje početak naredne školske godine.

